THC a a aerobna kapacita pluc

Off-topic, pokec...

Moderátoři: pascal, keba

Filaxis
Supporter

Příspěvekod Filaxis » 29. lis 2009 1:36

Tak teraz mam pocit ze doslo ku zamene pojmov - vodna fajka a bongo su dve rozdielne veci nie?
Silovy trening je viac nez len dvihanie zeleza. Je to forma meditacie, filozofia, zivotny styl.

urSus

Příspěvekod urSus » 29. lis 2009 1:57

Filaxis píše:V podstate aj je, ale uprimne - ides dakam hocikam von na akciu. No kde si tam so sebou budes tahat bongo? V ruksaku? Je to dost neprakticke tymto smerom...

tywe sak o to ide, ze sa to jednoducho vyrobit, ak ta hulenie zastihne nepripraveneho;len alobal treba mat no :lol:
It's truly a pure sport. No one goes into powerlifting for the money, fame or because it will get you laid. Anyone who is a part of it is truly in love with the sport and the quest to get stronger.

samorost
Supporter

Příspěvekod samorost » 29. lis 2009 5:13

maly bongo je kamarad na cesty, mala pičovinka, uděláš jednu díru do malé petky, mužeš hulit přes vodu, kdo by nebral, stačí k tomu sklo narveš to a jedeš, na šalvěj ideální

FrankSinatra

Příspěvekod FrankSinatra » 29. lis 2009 11:13

bestial-vidno ze sa do toho fest rozumis, vies ty co je to vodne BONGO???? :lol: o vodnej fajke tu neni rec...mas to pomylene

bestial
Coach

Příspěvekod bestial » 29. lis 2009 12:14

kedze nesom vyjebany sekcovsky fetak tak sa do thoo skutocne az tak moc nerozumiem.

Rozdiel medzi vodnicou a bongom je mi samozrejme jasny , ale ak ide dym cez vodu v oboch pripadoch tak je vysledok hadam stejny :) ci nie?
Už jen jedna další ampule
Ješte nás čeká sláva
Jednou nás to všechny zabije
No zatím to nakopává.

What I lack in determination, I make up in my superior genetics.
https://www.facebook.com/jan.michalov.trener

bazinger

Příspěvekod bazinger » 29. lis 2009 12:48

ty vole chalani

to co som sem postol je vodne bongo, vodna fajka je vodna fajka a suche je suche (kokotina)

umna
top 1 vodne
top 2 klasicke bongo (http://www.thehomegrown.com/gallery/3/b ... +bongs.jpg)
top3 finske
top 4 tucny blunt (v nudzi spek)

takto a staci
Obrázek Obrázek

Filaxis
Supporter

Příspěvekod Filaxis » 29. lis 2009 16:36

Bestial, do vasej emocne vyhrotenej hadky s Jimiboyom sa miesat nechcem, ale fakt je, ze medzi vodnym bongom a vodnou fajkou bude velky rozdiel. Minimalne v tom, ze cez bongo hori priamo ta trava (eventualne tabak, ale to som asi ani v zivote nevidel cez to fajcit), kym cez vodnu hori uhlik a tabak (alebo trava) skor len tak tleje, jak ju chyti ten dym.
Silovy trening je viac nez len dvihanie zeleza. Je to forma meditacie, filozofia, zivotny styl.

Filaxis
Supporter

Příspěvekod Filaxis » 29. lis 2009 16:38

Baza inak suhlasim, vodne je minimalne co do intenzity asi topka. Teraz sa tak zamyslam, ze som takto dlho nesiel. Odkedy mam fajku (nie vodnu, aby zase nedoslo k omylu :lol: ), tak som pohodlny a davam len cez to...

samorost
Supporter

Příspěvekod samorost » 29. lis 2009 17:00

Filo TED nehul, Jimiboy se s nikym emocne nevyhrocuje :)

maj.kl

Příspěvekod maj.kl » 29. lis 2009 17:43

boa túto tému som nemal ani čítať... nie som žiadna smaška ani nič také, ale spravili ste kua chute...

dať si 2náťahy tak končíš ale je to nepraktické a nevidím v tom žiadnu pohodu, tam ide o to, ako sa čo najviac dodrbať... preto radšej sklenku kde krásne vidíš ako ti to všetko horí, celá minišištička čo si ju tam narval, a samozrejme u mna na top 1 je klasické brčko, to je najvačšia pohoda a môžeš to fajčiť kde chceš, na lavičke v parku, na ceste do mesta, vedľa podniku ale najkrajšia je to, že sa nemusíš s tým srať a stále plniť kotlík, raz zmotneš a vuala

ale tak z hľadiska zdravia je najlepšie nefajčiť vôbec, a ked už tak asi vodné

FrankSinatra

Příspěvekod FrankSinatra » 29. lis 2009 17:50

tak podla mojich skusenosti je robenei brka rovnaka babracka jak ked si mas zrobit kotol..navyse cez speka sa mi to zda take horke, taka neprijemnejsia chut, cez bongo mi to pride lepsie..ale aj vypek moze byt :D

Jimi boi
Supporter

Příspěvekod Jimi boi » 29. lis 2009 20:16

samorost píše:Filo TED nehul, Jimibo(y)i se s nikym emocne nevyhrocuje :)

tak tak :-) ja se vubec do tohodle zhul topicu nechtel zapojovat, pac o huleni vim akorat to, ze me to smrdi, tudiz muj nazor tu je roven 0. Jenom sem si tak po pulnoci potreboval odfouknout od PHP a SQL 8) a bola to sranda (smajle snad napovedely...)
Fuckings cool, but Jim is a romantic type

liqvidko

Příspěvekod liqvidko » 30. lis 2009 1:09

Filaxis
Supporter

Příspěvekod Filaxis » 30. lis 2009 22:38

Tak liqvidko to zabil :lol:

Pekne pekne, dobra songa :wink:

maj.kl

Příspěvekod maj.kl » 3. pro 2009 8:05

najlepší track čo sa týka ganisu:

http://www.youtube.com/watch?v=EeTNZIjJ ... L&index=14

Zpět na “Všehochuť”